شناخت لنز سیگما و انواع آن

        شناخت لنز سیگما و انواع آن

امید است با مطالعه این مقاله به شناخت لنز سیگما و انواع آن به صورت نسبی برسید.شرکت سیگما  در تقسیم بندی لنز های خود در تلاش است تا برای مشتری لنز های تولید شده از بابت نوع کارکرد انواع آن را مشخص و معلوم کند.

 در حال حاضر شرکت سیگما  تولید لنز های خود را در سه گروه انجام میدهد و هر کدام از این گروه از لنز های سیگما  دارای مفهوم و ویژگی‌های خاص خود هستند و هر لنزی که از این به بعد تولید شود در یکی از این گروه ها قرار میگیرد.

هدف سیگما این نیست که یک شیوه‌ی جدید برای دسته‌بندی لنزها معرفی کند بلکه می‌خواهد رویکردی را که در توسعه‌ی هر لنز جدید در پیش گرفته‌ است را برای مشتریان خود  شفاف‌تر کند.

سیگما امیدوار است  در شناخت لنز سیگما و انواع آن این اطلاعات و دسته بندی بتواند به مشتریان در انتخاب سریع و دقیق و مطابق با کاربردی که انتظار دارند کمک کند.

بطور کلی در شناخت لنز سیگما و انواع آن لنز های سیگما را به سه دسته کلی تقسیم و نامگزاری کرده اند:

ART

CONTEMPORARY

SPORT

لنز های سری کانتم پورری C

عملکرد بالا، در عین حال جمع و جور و سبک، یک  لنزهای همه کاره واقعی

خط تولید CONTEMPORARY  با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌ها و ترکیب عملکرد اپتیکی عالی با تاکید بر  جمع و جور بودن ابعاد لنز ، طیف گسترده‌ای از نیازها را پوشش می‌دهد.

با به‌کارگیری جدیدترین تکنولوژی‌ها در این لنزها، سیگما مشکل دشوار حفظ وزن و ابعاد پایین بدون خدشه‌دار کردن عملکرد اپتیکی پیشرفته یا کارایی را حل کرده است. به بیان دیگر در این سری از لنز ها پارامتر کیفیت و ابعاد و وزن همه را با هم در تولید لنز در نظر گرفته است.

لنزهای این گروه  با عملکرد بالا، تطبیق‌پذیری فوق‌العاده، ابعاد جمع و جور و قابلیت حمل عالی، برای عکاسی از مناظر در سفر، عکس‌های آنی، عکس‌های خانوادگی و انواع دیگر موقعیت‌های عکاسی مناسب هستند.

اسپورت (ورزشی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *